Please register to use all functions of this forum. Thanks! Smile
Please register to use all functions of this forum. Thanks! Smile
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum
 
ИндексИндекс  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  

 

 Pretty Little Liars

Go down 
2 posters

Харесва ли ви сериала?
Да
Pretty Little Liars  I_vote_lcap50%Pretty Little Liars  I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
Не
Pretty Little Liars  I_vote_lcap50%Pretty Little Liars  I_vote_rcap
 50% [ 2 ]
Общо гласове : 4
 

АвторСъобщение
paradise

paradise


Брой мнения : 9
Точки : 22
Дата на регистриране : 09.04.2014

Pretty Little Liars  Empty
ПисанеЗаглавие: Pretty Little Liars    Pretty Little Liars  EmptyСъб Май 24, 2014 10:47 am

Pretty Little Liars е американски сериал от 2011 година, сниман до 2015 година.
Pretty Little Liars  Pretty%20Little%20Liars%20%D0%9C%D0%B0%D0%BB%D0%BA%D0%B8%20%D0%A1%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BA%D0%B8%20%D0%9B%D1%8A%D0%B6%D0%BA%D0%B8%D0%BD%D0%B8
 По принцип сериала е много интересен. Направи ми огромно впечатление първия сезон. Гледах по цял ден и чаках с нетърпение втория сезон. Той от друга страна ... накрая ми се стори много заплетен. Самият сериал е направен така: уж да държи хората под напрежение, но на мен не ми повлия така. Историята в "Малки сладки лъжкини" се развиваше много бавно и това ме изнерви, а да не говорим, че въпросната "А" се оказа няколко човека, които дори не бяха реалните "А". Не ми се занимаваше. Беше ми прекалено натоварен сериал, а с първия сезон разпусках и затова се заблудих, че е добър. Естествено, това е мое мнение. Като цяло не е лош сериала, но лошите му черти според мен са повече. 


Pretty Little Liars  5522817j
Но песента от друга страна е много хубава, поне аз много я харесвам. The Pierces- Secret

Върнете се в началото Go down
Madonna

Madonna


Брой мнения : 17
Точки : 24
Дата на регистриране : 29.03.2014
Възраст : 26

Pretty Little Liars  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Pretty Little Liars    Pretty Little Liars  EmptyНед Сеп 14, 2014 3:56 am

Става ако нямаш нищо друго за правене Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Pretty Little Liars
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
 :: Кино :: Сериали-
Идете на: